W naszej ofercie posiadamy ...

Żaluzje firm takich jak:

PLISOWANE

Żaluzje plisowane, potocznie nazywane „plisami”, to innowacyjne przesłony okienne o wszechstronnym zastosowaniu. To doskonałe rozwiązanie do każdego okna o dowolnym kształcie, rozmiarze, a także okien dachowych. Dzięki swojej elegancji oraz niepowtarzalnemu designowi idealnie współgra z każdym wnętrzem. Plisy zapewniają doskonałą ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, pozwalając dowolnie regulować stopień zacienienia wnętrza lub dopływu naturalnego światła oraz ciepła. Dwa rodzaje montażu – bezinwazyjny oraz przy pomocy specjalnie zaprojektowanych zatrzasków, umożliwiają łatwe i szybkie zamocowanie produktu.

Zalety:

Opis:

Systemy:

Plisy okienne zwane również żaluzjami plisowanymi to jedno z nowocześniejszych i najbardziej wszechstronnych rozwiązań na dzień dzisiejszy. Możliwość zamocowania ich na oknach dachowych, balkonowych, półokrągłych, okrągłych czy skośnych spowodowała, iż cieszą się one ogromną popularnością. Plisy okienne pasują na wszystkie typy przeszkleń i nie ograniczają otwierania skrzydeł okiennych. Na jednym oknie możemy zastosować nawet dwie tkaniny, co dodatkowo podnosi ich funkcjonalność. W naszej ofercie posiadamy bardzo bogatą I zróżnicowaną kolekcję tkanin, które pozwolą na odpowiednie dobranie koloru, wzoru czy struktury do okien oraz wnętrza.

System AB - 41

System umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu, jak i od góry, przez co możemy zasłonić dowolny fragment okna.

System DB - 21

System do okien dachowych z linkami stalowymi umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu, jak i od góry, przez co możemy zasłonić dowolny fragment okna.

System DB - 41

System do okien dachowych z prowadnicami umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu, jak i od góry, przez co możemy zasłonić dowolny fragment okna.

Wiele innych systemów

Które mają możliwość zastosowania do wszystkich typów i kształtów okien, np. dachowe, plafonowe, trójkąty, łuki.

ALUMINIOWE

Żaluzje aluminiowe to gwarancja oryginalnego wyglądu, zachowania prywatności wewnątrz mieszkania, a także wygodnego i precyzyjnego sterowania natężeniem światła we wnętrzu. Żaluzje aluminiowe zapewniają skuteczną ochronę wnętrz przed nasłonecznieniem. Pozwalają zapanować nad ilością światła wpadającego przez okna i dodatkowo dekorują wnętrza. Szczególnie bardzo wygodne jest dowolne ustawienie lamel żaluzji tak, by zyskać tyle światła ile chcemy.

Zalety:

Opis:

Systemy:

Żaluzje aluminiowe to dobry sposób na regulowanie ilości światła wpadającego do pomieszczeń, a także na osłonięcie naszej prywatnej przestrzeni przed wzrokiem ciekawskich przechodniów czy sąsiadów z domu naprzeciwko. Żaluzje aluminiowe są skutecznymi osłonami przed nagrzewaniem się pomieszczeń. Wielostopniowa regulacja obrotowych lamel to największa zaleta żaluzji. Dzięki dowolnemu ustawieniu lamel, stworzysz idealne warunki do pracy, odpoczynku lub zabawy o każdej porze dnia. Żaluzja świetnie sprawdza się w każdego rodzaju pomieszczeniach. Odporna na zabrudzenia oraz wilgoć pojawia się w kuchniach i łazienkach, a za sprawą prostej obsługi coraz śmielej wdziera się także do pokoi dziecięcych oraz domowych biur. Nowoczesne modele żaluzji aluminiowych wyglądają modnie, są estetycznie wykonane i elegancko prezentują się w oknach, dodatkowo są bardzo łatwe w obsłudze i pasują do każdego rodzaju okien. Żaluzje mają różną szerokość lamel: 16 mm, 25 mm lub 50 mm. Według własnych preferencji możemy je ustawiać pod względem wysokości i kąta nachylenia. W przypadku żaluzji 50 mm istnieje możliwość wykonania sterowania elektrycznego.

Żaluzja aluminiowa Juun oferuje dwukierunkową obsługę. Zmiana położenia odbywa się przy użyciu górnego i dolnego wałka sterującego. Przy ich pomocy możesz przesłonić dowolnie wybrany fragment okna. Jednym ruchem ustawisz również kąt nachylenia lamel. Wystarczy, że obrócisz uchwyt zlokalizowany na górnym walku sterującym. Ponadto, żaluzja aluminiowa Juun oferuje około 100 kolorów lamel o szerokości 25 mm, które pozwolą stworzyć wyjątkową aranżację wnętrza. Zamierzony efekt uzyskasz dopasowując kolorystykę wałków oraz uchwytów sterujących.

Żaluzja aluminiowa Venus wyróżnia się płaską konstrukcją rynny górnej i sposobem sterowania, dzięki czemu możliwe jest szerokie, bezproblemowe otwarcie okna. Żaluzje Venus produkuje się z lamelami aluminiowymi 16 mm i 25 mm. Zastosowanie łańcuszka sterującego zapewnia lekkie prowadzenie żaluzji i regulacje konta nachylenia lamel.

Żaluzja aluminiowa 16 mm

Żaluzja aluminiowa 25 mm

Żaluzja aluminiowa 50 mm

Żaluzja aluminiowa Venus 16 lub 25 mm

Żaluzja aluminiowa Juun

DREWNIANE I BAMBUSOWE

Żaluzje drewniane i bambusowe nadają przytulności oraz wprowadzają do wnętrza nutę scandi. Skutecznie chronią przed ostrym słońcem i zaspokajają potrzebę prywatności.

Zalety:

Opis:

Systemy:

Żaluzje drewniane oraz bambusowe doskonale wpisują się we wnętrza urządzone w tylu skandynawskim lub nowoczesnym. Spotykają się z uznaniem osób ceniących naturalne piękno. Dużą zaletą żaluzji drewnianych i bambusowych jest możliwość obracania lamel, które można ustawić pod dowolnie wybranym kątem, ustawiając ilość naturalnego światła wpadającego do pomieszczenia. Lamele dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej, w tym odcieniach bliskich naturze.

Żaluzje występują w różnych rozmiarach lamel, co pozwala dopasować je do wielkości i rodzaju okien. Lamele 25 mm najlepiej zamontować do małych pomieszczeń, natomiast do przesłonięcia dużych przeszklonych powierzchni zastosuj lamele 50 mm i 70 mm. W przypadku żaluzji 50 mm lub 70 mm istnieje możliwość zastosowania sterowania elektrycznego

Żaluzja drewniana / bambusowa 25 mm

Żaluzja drewniana / bambusowa 50 mm

Żaluzja drewniana 70 mm

PIONOWE

Żaluzje pionowe, tzw. „verticale” to praktyczny i funkcjonalny rodzaj osłon okiennych. Verticale bardzo dobrze radzą sobie z zasłanianiem dużych przeszkleń. Atutem żaluzji pionowych jest możliwość obracania lamel w pionie pozwalając na komfortowe dostosowanie światła przenikającego do wnętrza poprzez ustawienie kata odchylenia lamel oraz zakresu rozsunięcia żaluzji

Zalety:

Opis:

Systemy:

Żaluzje pionowe są doskonałym rozwiązaniem jako osłona dużych, przeszklonych powierzchni. Verticale często stosowane są w pomieszczeniach biurowych oraz handlowych. Dzięki nim możemy cieszyć się stałym kontaktem z otoczeniem, zachowując jednocześnie poczucie intymności osłony przed słońcem. Żaluzje pionowe mogą być również zastosowane we wnętrzach ze skosami oraz w pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach higienicznych i zaostrzonych przepisach przeciwpożarowych.

Sterowanie żaluzji (zamykanie i otwieranie – obrót lamel wokół własnej osi do 180 stopni, a także rozsuwanie i zasuwanie lamel) odbywa się za pomocą łańcuszków. Istnieje możliwość wymiany lameli bez konieczności demontowania szyny. 

Do wyboru posiadamy lamele o szerokości 89 mm oraz 127 mm.

zal_pionowe_system_1-190x300 (2)

System 1

zal_pionowe_system_2

System 2

zal_pionowe_system_3

System 3

zal_pionowe_system_4

System 4

zal_pionowe_system_5

System 5

zal_pionowe_system_6

System 6

PANELOWE

Żaluzje panelowe to nowoczesna i stylowa forma zasłony.

Zalety:

Opis:

Systemy:

Żaluzje panelowe podobnie jak żaluzje pionowe mogą zakrywać duże połacie okien. 

Produkt składa się z rynny górnej oraz z przesuwanych paneli. Tworzą ja pasy o szerokości od 45 do 105 cm poruszające się po wielotorowej szynie (od 2 do 5 torów).

W zależności od szerokości można zastosować od 2 d 8 paneli, które mogą być rozsuwane w jedną stronę lub dwustronnie tworząc teatrzyk. Spełniają funkcje nowoczesnej dekoracji okiennej, zastępując firany i zasłony.

Dodatkowo Panel Track może być wykorzystany do dzielenia pomieszczeń, tworząc przesuwną ścianę. Funkcjonalność konstrukcji, łatwość obsługi oraz bogata kolekcja materiałów i kolorów.

Ręczne sznurkowe

Ręczne za pomocą sztycy

Elektryczne