W naszej ofercie posiadamy ...

Rolety typu:

MATERIAŁOWE

Rolety materiałowe stanowią niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza.
Rolety dzień-noc łączą funkcję żaluzji, rolety, firany i zasłony.  Pozwalają operować ilością światła przenikającego do pomieszczenia bez konieczności ich podnoszenia.

Zalety:

Opis:

Systemy:

Rolety materiałowe to jeden z najbardziej popularnych oraz najłatwiejszych w montażu produktów, który pozwala przesłonić okna. Rozwiązanie to nie tylko chroni przed promieniami słonecznymi, ale również ogranicza widoczność pomieszczeń z zewnątrz. Rolety materiałowe są rozwiązaniem niedrogim i łatwym w obsłudze. Szeroka gama kolorów pozwala dopasować produkt do każdego wnętrza.

W rolecie dzień-noc biegną naprzemiennie przezroczyste i nieprzezroczyste poziome pasy materiału. Sterując roletą pasy materiału przesuwają się równolegle do siebie, dzięki czemu uzyskujemy częściowe lub pełne zaciemnienie. Rozwiązanie tego typu daje kontrolę nad ilością światła wpadającego do wnętrza bez konieczności podnoszenia rolety. Bez wątpienia może zastąpić zarówno firanę, jak i zasłonę.

Rolety materiałowe i dzień-noc to nie tylko rozwiązanie wygodne i o wysokiej estetyce, ale również proste w użytkowaniu i bezawaryjne. Oferujemy rolety wolnowiszące z prowadzeniem żyłkowym lub magnesem oraz w kasecie z prowadnicami. Swobodne ustawienie wysokości rolety może odbywać się za pomocą sterowania ręcznego lub elektrycznego. We wszystkich modelach rolet wykorzystywany jest niezawodny i trwały mechanizm Vegas.

Vegas Classic

System roletowy w eleganckiej, opływowej kasecie aluminiowej lub PCV, montowany na cztery wkręty do listwy przyszybowej. Płaskie prowadnice wykonane z aluminium lub PCV klejone są za pomocą taśmy piankowej do listew przyszybowych. Prowadnice zachodzą na światło szyby.

Vegas Mini

System roletowy bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym. W przeciwieństwie do znanych konkurencyjnych rozwiązań żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu wyeliminowane zostało ryzyko zahaczenia o nie ręką przy otwieraniu okna, zaś sama roleta nie haczy o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji roleta Mini doskonale prezentuje się na każdym oknie.

Vegas Profil

System roletowy całkowicie przyklejany na taśmę dwustronną. Kaseta jest mocowana zatrzaskowo na adaptery aluminiowe przyklejane do profilu okna. Konstrukcja ta umożliwia wielokrotne zakładanie i zdejmowanie kasety np. w celu czyszczenia, bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

MATERIAŁOWE

Rolety dachowe zapewniają skuteczną ochronę poddasza przed nasłonecznieniem, nadmiernym nagrzaniem oraz pełnią funkcję zaciemniającą.

Zalety

Opis:

Systemy:

Rolety materiałowe dachowe przede wszystkim pełnią funkcję zaciemniającą oraz chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzaniem wnętrza. Ponadto podnoszą walory dekoracyjne poddasza.

Roleta bez kasety i prowadnic

Rozwiązanie bez kasety i bocznych prowadnic umożliwia łatwe operowanie manualne z 2-stopniowym zatrzymaniem. Wystarczy rozwinąć roletę i zahaczyć na wybranej wysokości.

Roleta z kasetą i prowadnicami - PREMIUM

Eleganckie i praktyczne rozwiązanie dedykowane do różnego rodzaju okien dachowych każdego producenta. System wykonany jest z aluminiowej kasety i bocznych prowadnic, które umożliwiają zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji.

RZYMSKIE

Rolety rzymskie idealnie sprawdzają się w roli estetycznej i praktycznej dekoracji okiennej. Rolety rzymskie to rozwiązanie dla każdego okna i wnętrza. Świetnie prezentują się zarówno w pomieszczeniach urządzonych nowocześnie, jak i tych klasycznych. Drapowania i marszczenia, które powstają na roletach rzymskich nadają aranżacji eleganckiego sznytu.

Zalety:

Opis:

Systemy:

Rolety rzymskie zapewniają osłonę przeciwsłoneczną praktycznie w każdym pomieszczeniu. To elegancka i funkcjonalna ozdoba, nie tylko okna, lecz całego wnętrza. Rozwiązanie to z powodzeniem zastępuje firanę lub zasłonę zapewniając ciepły, przytulny wystrój przy zachowaniu nowoczesnego wyglądu.

Kolekcja tkanin do rolet rzymskich zawiera tkaniny transparentne, zaciemniające oraz blackout, co pozwala na dobór nie tylko idealnego koloru ale również rodzaju tkaniny w zależności od Twoich potrzeb.

Aktualna oferta zwiera 6 modeli rolet rzymskich z możliwością wyboru wykończeń górnych oraz dolnych.

Sposób montażu rolety można dostosować do Twoich potrzeb: do sufitu, ściany, listwy przyszybowej, we wnęce okiennej, na ramie okna – wybór należy do Ciebie.

Oferta wzbogacona jest o zestaw akcesoriów, należą do nich m.in.:

– bezinwazyjny uchwyt górny do okien PCV,

– bezinwazyjny uchwyt dolny do montażu żyłek,

– uchwyt uniwersalny,

– uchwyt sufitowy,

– szyna otwarta z wypinanymi sznurkami.

Model 1

Roleta z transparentnymi taśmami, bez fiszbin.

Model 2

Roleta z płaskimi fiszbinami, w transparentnej taśmie poziomej.

Model 3

Roleta z okrągłymi fiszbinami w zaszewkach z tyłu tkaniny.

Model 3A

Roleta z okrągłymi fiszbinami w zaszewkach z przodu tkaniny.

Model 4

Roleta z falbanami stałymi na tkaninę bazową.

Roleta rzymska w systemie RVS