W naszej ofercie posiadamy ...

Rolety typu:

ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne zapewniają prywatność i poczucie bezpieczeństwa.

Zalety:

Opis:

Systemy:

Oferujemy szeroki wybór rolet zewnętrznych, które coraz częściej stają się standardowym elementem wyposażenia domów lub mieszkań. Chronią nas przed spojrzeniami ciekawskich sąsiadów, zapewniają prywatność. Dodatkowo obniżają poziom hałasu, który dochodzi z zewnątrz.

Rolety wyposażone w wieszaki blokujące i silniki elektryczne w bardzo znaczący sposób utrudniają włamanie. Ponadto zabezpieczają wnętrza przed działaniem czynników atmosferycznych. W czasie upałów uniemożliwiają nadmiernie nagrzewać się  pomieszczeniom, a w okresie jesiennym i zimowym chronią przed wyziębieniem.

Rolety składają się z ruchomego pancerza składającego się z listew poziomych (wypełnionych pianką poliuretanową)  prowadzonych końcówkami w prowadnicach. Skrzynka  wykonana jest z blachy aluminiowej. Ze względu na montaż rolet w miejscu widocznym dostępne są różne  warianty kolorystyczne. Rolety zewnętrzne możemy montować nawet na wykończonych budynkach.

Roleta zewnętrzna elewacyjna

– Montowana na elewacji budynku, na zewnątrz wnęki okiennej, nie przesłaniając światła otworu.
– Montowana we wnęce okiennej, puszka rolety częściowo przesłania górną część okna lub drzwi. Estetycznie wkomponowuje się w światło wnęki okiennej.

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Odnośnie montażu tego typu rolet najlepiej wcześniej podjąć decyzje, jeszcze na etapie projektu. Roleta podtynkowa skrzynkę ma schowana pod elewacją budynku co sprawia , że jest praktycznie niewidoczna. Dzięki klapie rewizyjnej na zewnątrz prace serwisowe wykonane będą bez przeszkadzania domownikom.