W naszej ofercie posiadamy ...

Moskitiery firm takich jak:

Moskitiery

Moskitiery zapewniają skuteczną ochrona przed owadami oraz pyłkami z drzew, krzewów i kwiatów.

 

Zalety:

Opis:

Systemy:

Moskitiery to siatki, instalowane w otworach okiennych i drzwiowych, mające na celu ochronę przed owadami oraz pyłkami i innymi zanieczyszczeniami z drzew (szczególnie istotne dal alergików). Możliwość doboru rodzaju oraz kształtu moskitiery w zależności od funkcji i typu otworu okiennego pozwoli idealnie dobrać produkt zgodnie z jego przeznaczeniem. Zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ogranicza również widoczności w świetle okna. Wszystkie elementy ramki wykonane są z aluminium, dzięki czemu moskitiera odporna jest na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania. Moskitiery można dostosować do wszystkich typów okien i drzwi. Występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu będą również komponowały się z zewnętrznym wyglądem obiektów.

Moskitiera ramkowa

Montowana jest w prosty sposób do futryny przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzą się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza.

Moskitiera rolowana - pozioma

Moskitiera rolowana - pionowa

Moskitiera drzwiowa

Montowana jest do fasady budynku lub do futryny drzwiowej (okiennej) za pomocą zawiasów. Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej. Dodatkowo wyposażona jest w samodomykacze, które automatycznie domykają otwartą moskitierę.

Moskitiera przesuwna

Moskitiera plisowana